Wiertarka przelotowa FUR-5R-1500
netto, all-in (transport + uruchomienie + szkolenie + 12 mc gwarancji)
  • Komplet 4 baz — jednoczesna praca z 4 elementami
  • Identyczny egzemplarz pracuje w naszym zakładzie — można obejrzeć
Wyślij zapytanie Dostawa: ok. 60 dni od potwierdzenia zamówienia
Dane techniczne
Konfiguracja
5 rzędów wiertarskich + 4 bazy
Wrzeciona
84 pionowe + 56 poziomych
Maks. długość elementu
1500 mm
Szerokość robocza
60–630 mm
Grubość panelu
12–40 mm
Sterowanie
PLC Kinco
Moc
12 kW
Zasilanie
3 × 380 V / 50 Hz